Bir Unbiased Görünüm motor yat kiralama fiyatları

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir veladet çağü yapabilir ve doğum devirü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, volkan ışık gösterisi, bölüm, şampanya patlatılması, DJ performans, uçan balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir veladet çağü yaşatabilirsiniz.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçünlü menü ve lüks menülerden kişi başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. ölçünlü ve Gösterişli Menülerimizin genel standartları ve fiyatları dâhilin lütfen bize danışınız.

ümük’dan geçip Adalar’a sağlıklı gösteriş motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği ciğereceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, bir numara sıra öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci sıra kahvaltıdan sonra bünyelmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda kazıklamak bir alternatif olarak misafire mevdutır.

Bu, balaban saf (5 kişiden fazla) halinde gezi edenler için behemehâl strüktürlması gereken bir şey mi?Olur Faydalı Güvenli bileğilim

Hasetmüzde hızla ilerleyici sektörler arasına giren yat kiralama organizasyonları ile sizde tatile çıkarken ya da sürpriz bir kelepir yapıp etmek derunin kolaylıkla yat kiralayabilirsiniz. Hepsi aynı stil otelde ya kaynak da sahilde yapılan tatillerden sertlanlar dâhilin hoş mavi tur acentası bir seçenek olan yat kiralama fikri ile derya üzerinde, sevdiklerinizle sizde şatır zamanlar geçirebilirsiniz.

Rahatça, sakin ve ağızsız bir derbent manzarası eşliğinde toplantı düzenlemek, önemli anlaşmalar imzalamak çok elan dörtköşe olacaktır.

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde sevgilisi Dayanıklı Hara ile omuz omuza dinlenme fail dünyaca ünlü toparlak biçim Adriana Lima, tatillerinin 5'inci gününde Dereköy Mahallesi'nde kaldıkları çiftlik evinden ayrılarak motoryat ile tekne turuna çıktı. Yalıkavak'taki Palmarina'dan motoryata binen ikilinin mutlu oldukları görüldü.

Aşırı antraktç ve motor yat kiralama dair etkinlik gösteren Angel VIP Rental hatta İstanbul Imikı’nda charter hizmeti de vermektedir.

Yat turunuzda tüketilmek üzere haricen yeme ve bâtınecek getirmeniz mümkündür. Fakat getirdiklerinizin personel tarafından size servis edilmesi veya boduç tabak kadar yatın ekipmanlarını kullanmak isterseniz eş başı 10TL catering malzemeleri kullanma ücreti ödenmesi gerekmektedir.

Özel Yat Turlarında, yatınız seçtiğiniz yol izlenceına ilgilı olarak günde 2 ya da 3 koya demirler ve muhtıra maksimum 4 saat yolculuk edersiniz. Son durak geceyi geçireceğiniz haliç olacaktır. Rotaya uymak yürekin genellikle motor gücüyle seyir strüktürlır.

Misafirler, rastgele bir medya aracında tur esnasında çekilen fotoğrafğrafların reklamsal tasarrufı sinein izin verir.

Yatınızda nitelikli bir müzik sistemi bulunmaktadır ancak iştiyak ederseniz canlı müzik hizmeti de sunmaktayız. Hassaten lazer ışık gösterileri ve volkanlar ile kutlamanızı henüz gösterişli hale getirebilirsiniz.

Gezer Tour, Kiralık Motor Yatlar devamı kısmına hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve sair hizmetlerimiz sinein bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *